استفاده از بلوز شلوار دخترانه در ساخت لباس فضانوردان

شما به راحتی می توانید بلوز شلوار دخترانه  را با تی شرت مقایسه کنید زیرا یک بلوز کمری سبک و پوک دارد و یک تی شرت به شکل T اولیه از جنس بافتنی است.

طبقه بندی بلوز در مقابل تی شرت بسیار ساده تر از تعریف بلوز و پیراهن به طور کلی است! دلیل آن این است که تی شرت ها استایل و ظاهر بسیار متمایزی دارند.
تی‌شرت‌ها دارای تی‌شکل مستطیلی است که آستین‌های کوتاه آن از روی شانه‌ها بیرون زده است. به طور سنتی این لباس برای اولین بار به عنوان زیر پیراهن در ارتش مورد استفاده قرار گرفت، اما آنقدر محبوب شد که در حال حاضر تقریباً همه در جهان این نوع پیراهن را می پوشند!

تی شرت ها معمولا ظاهر رسمی کمتری نسبت به بلوز دارند. تا حدی به این دلیل است که امروزه بسیاری از تی شرت ها دارای گرافیک و شعارهای سرگرم کننده هستند!

بلوز

عدم رسمیت همچنین از این واقعیت ناشی می شود که تی شرت ها معمولاً دارای مواد کشباف کشسانی هستند که به اندازه ابریشم یا پارچه ابریشمی مورد استفاده در بسیاری از بلوزها شیک به نظر نمی رسد.

پیراهن پایه زنانه دکمه دار Gemolly سایز بلند سایز پلاس ساده پیراهن کژوال کژوال بلوز کژوال کژوال SA از قسمتی که قبلا در این مقاله در مورد بلوزها و پیراهن ها توضیح می دهد دیده اید.

کمر دوخت بلوزها نیز اغلب دارای سبک‌های مختلفی هستند، مانند پاپیون یا پاپیون، در حالی که دکمه‌های پایین همیشه دارای یک ردیف متمایز از دکمه‌ها در جلو هستند.
پیراهن های دکمه دار به عنوان تصویر کلاسیک پیراهن امروزی عمل می کنند. هم مردان و هم زنان این پیراهن های نمادین را برای رویدادهای رسمی یا تجاری می پوشند. بلوزها معمولا بخشی از مد زنانه هستند و نه مردانه.

وقتی بلوز در مقابل پیراهن مردانه را در نظر می گیرید، اطلاعات زیادی برای ادامه پیدا نمی کنید، زیرا چند مارک معروف بلوز مردانه را به بازار عرضه می کنند.

آیا مردان می توانند بلوز بپوشند؟ خوب، شما باید همیشه هر چیزی که شما را راحت می کند بپوشید! مطمئناً روند مد قبلاً تغییر کرده است و دوباره تغییر خواهد کرد. با این حال، در حال حاضر، بلوزهای زیادی را پیدا نمی کنید که به عنوان لباس مردانه فروخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.