استفاده از پنیر پیتزا مطهر یک کیلویی برای نرم شدن و لطافت پوست مناسب است

با توجه به افزایش قیمت ها، ممکن است زمان آن باشد که با توزیع کنندگان در مورد تنظیم قراردادهای فروشنده اصلی و قفل کردن قیمت پنیر صحبت کنیم.

با قراردادهای فروشنده اصلی، شما موافقت می کنید که مثلاً 85 تا 90 درصد از کالاهای خود را از یک توزیع کننده خریداری کنید و در ازای آن، آنها یک قیمت بلوکیبه اضافه مقدار از پیش تعیین شده بیش از آن برای پنیر به شما پیشنهاد می کنند. .

پنیر پیتزا مطهر یک کیلویی دارای پنج طبقه بندی قوام است که بر اساس میزان رطوبت آنها تعیین می شود. بسیاری از زنجیره‌ها از 100 درصد یا ترکیبی از موزارلاهای مختلف مانند شیر کامل و بدون چربی استفاده می‌کنند. چرا موزارلا؟ طعم موزارلا نسبتا ملایم است.

نتیجه ویژگی های ذوب و جریان آن را به حامل کاملی از طعم های دیگر در سراسر پیتزا تبدیل می کند. ادویه پپرونی را به طور یکنواخت روی پای پخش می کند و با طعم سایر مواد تداخلی ندارد.

چرا برخی از پیتزا فروشی ها از مخلوط موزارلا استفاده می کنند؟ در بیشتر موارد، برای کنترل میزان روغن آزاد شده هنگام پخت و پز یا به دست آوردن طعم خاصی.

پنیر

موتزارلای شیر کامل طعم “کره ای” تری دارد، اما برای برخی از پیتزاسازان روغن زیادی آزاد می کند. از مخلوط ها و پنیرهای با کیفیت بالا نیز برای کنترل قوام استفاده می شود.

موزارلا و پروولون پنیرهای “Pasta Filata” هستند که به معنی “کشک رشته ای” است. فرآیند ایجاد “Pasta Filata” شامل بافت پنیر مانند تافی است که ساختار پروتئین را به زنجیره های بلند تبدیل می کند و به آنها ویژگی های کشش و ذوب می دهد.

تفاوت پنیر مرغوب با پنیر بی کیفیت استانداردهای تولید آن است. دولت استانداردهایی را برای میزان چربی شیر و رطوبت در انواع خاصی از پنیر تعیین می کند.

به عنوان مثال: حداکثر درصد رطوبت موزارلای کم رطوبت و کم چرب باید بین 45 تا 52 باشد در حالی که حداقل درصد چربی شیر در مواد جامد باید بین 30 تا 45 باشد. در پنیرهای باکیفیت، سازنده این تحمل‌ها را کاهش می‌دهد و کیفیت پایین‌تری دارد.

تولیدکنندگان پنیر به سادگی از دستورالعمل ها پیروی می کنند. فرمول تولید یک پیتزای با طعم عالی بارها و بارها قوام است و مواد با کیفیت بالا به شما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.