استفاده از چرم شترمرغ در سرم کاشت مو

من یکی از اعضای تیم بازاریابی هستم که برای بزرگترین تولید کننده چرم شترمرغ در جهان واقع در Oudtshoorn، آفریقای جنوبی کار می کنم. کلاین کارو بین المللی.

ما 60 درصد از تمام محصولات شترمرغ صادر شده از آفریقای جنوبی را تولید می کنیم و اولین تولیدکنندگان چرم شترمرغ در اوایل دهه 1970 بودیم.

صنعت شترمرغ در سال 1826 در اطراف تجارت پر از شترمرغ های وحشی شروع شد، سپس بعداً به بازار چرم تبدیل شد که گوشت یک محصول جانبی آن بود و در نهایت وارد بازارهای گوشت جهان شد.

امروزه شترمرغ در بسیاری از کشورهای جهان پرورش می یابد، اما آفریقای جنوبی از نظر کیفیت چرم موفق ترین است. کلاین کارو تامین کننده ترجیحی بسیاری از برندهای سطح بالا بین المللی است.

امروزه برای بقای مالی، باید برای هر سه محصول شترمرغ پرورش دهید. چرم، گوشت و پر. پس از پنج سال تعطیلی صادرات گوشت تازه به دلیل آنفولانزای مرغی، این بازار حدود یک سال بازگشایی شد و دوباره با شیوع دیگری از بیماری در صنعت طیور آفریقای جنوبی بسته شد.

متأسفانه، با ادامه شیوع هوش مصنوعی، می‌بینیم که صنعت شترمرغ در حال کاهش است و کشاورزان کمتری متعهد به دام‌داری می‌شوند که دلیل آن باز و بسته شدن یک شبه صادرات گوشت تازه است.

چرم

یک کشاورز بیش از دو برابر قیمت گوشت تازه صادراتی در مقایسه با گوشت فروش داخلی دریافت می کند.

کلاین کارو یک محصول از پیش کباب شده و از پیش پخته شده تولید کرد که در نهایت با استقبال خوبی از سوی بریتانیا و برخی بازارهای اروپایی مواجه شد، اما پس از بازگشایی مجدد گوشت تازه، با کشاورزانی که صادرات گوشت تازه را ترجیح می دهند با چالش های بزرگی مواجه شدیم.

که همه ما می دانیم که به دلیل هزینه ها و کاهش وزن پس از فرآوری، بر خلاف درآمد کمتر برای گوشت های از پیش کبابی و از پیش پخته شده، پایدار نیست.

خوشبختانه، کلاین کارو این بازارها را در طول دوره باز صادرات گوشت تازه حفظ کرد، از این رو، خود را در موقعیت بهتری در مقایسه با تولیدکنندگان دیگر شترمرغ در آفریقای جنوبی قرار داد. اما حتی با این وجود، ما باید به طور متوسط ​​به ازای هر شترمرغ به ازای پوست و پرهای آن، تقریباً 45 دلار بیشتر دریافت کنیم تا پرورش شترمرغ قابل دوام باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.