با مصرف آلوچه در بازار تهران ام اس را بدون مراجعه به پزشک درمان کنید

خار سیاه یا آلوچه وحشی Prunus domestica subsp insititia به عنوان گونه ای خود به خود در پرچین ها یا مناطق باز در اروپا یافت می شود. درخت یا درختچه ای کوچک به ارتفاع 5-4 متر با شاخه های بسیار پرشاخه، اما نه خاردار و مکنده در اطراف یک تنه کوتاه تولید می کند.

برگهای نیزه ای شکل آن در قسمت زیرین کرکدار است. گلهای آن کاملاً بزرگ و سفید هستند که توسط حشرات بارور می شوند.

آلوچه در بازار تهران کوچک تولید شده از 2 تا 3 سانتی متر می توانند بسته به فرد متفاوت باشند، اغلب گوشتی زرد مایل به سبز را نشان می دهند که به هسته خشن می چسبد و با پوست سیاه مایل به آبی پوشانده شده است و گاهی طعم ترش عالی دارد.

خار سیاه باعث پیدایش ارقام مختلفی از جمله آلو دمشقی، آلو انته که تولید کننده آلو، آلو و غیره است.

آلوچه

پیوندی، شکل درختان آلو که شاید به صورت فنجانی یا میان ساقه با تنه 50 تا 60 سانتی متری یا در صورت وجود فضا، به صورت درختی تمام باد، یعنی در ساقه بلند، با تنه در سینه رشد می کند. ارتفاع و یک شاخ توپی شکل در بالا.

در حال حاضر بین 400 تا 2000 نوع آلو وجود دارد: علاوه بر ارقام آلو میرابل، ملکه کلود، کوئتس یا آلوهای خانگی متنوع و متنوع. اکنون آلوهای آمریکایی-ژاپنی را می شناسیم، زرد درشت، گرد و بیش از حد آبدار مانند ژاپن طلایی یا صاف و سیاه مانند بلکمبر. این درختان آلو با گونه آسیایی دیگر هیبرید شده اند.

متأسفانه بسیاری از گونه های قدیمی و محلی تقریباً ناپدید شده اند و یافتن یکی از آنها بسیار پیچیده است زیرا این خاطره از دوران کودکی مادربزرگ است. برای انجام این کار، باید به یک انجمن یا یک باغ باغ گلستانی منطقه ای نزدیک شوید و احتمالاً به تکنیک های پیوند علاقه نشان دهید.

چه آبی، قرمز یا طلایی، گرد یا دراز، بهترین آلو همانی است که از درخت می چینید و به حد کمال رسیده است. ربطی به چیزی که از فروشگاه میخرید ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.