با مصرف گلابی دوشیز پوست صورت خود را به طور طبیعی بوتاکس کنید

بر اساس توصیه‌های کمیته فرعی تحقیقات گلابی دوشیز ، کمیته‌های گلابی تازه و فرآوری شده به طور مشترک بودجه 7 پروژه جدید تحقیقاتی گلابی را برای سال‌های 2021-2022 به مبلغ تقریبی 300000 دلار برای فصل جاری تصویب کردند.

پیشرفت در این پروژه ها در بررسی تحقیقات گلابی شمال غربی در فوریه 2022 گزارش خواهد شد. جزئیات نحوه شرکت در این نشست اواخر پاییز امسال منتشر خواهد شد.

مانند همیشه، گزارش های نهایی برای پروژه های تحقیقاتی تکمیل شده توسط کمیته گلابی تازه و فرآوری شده، و همچنین پروژه های سیب، گیلاس و فناوری که توسط کمیسیون تحقیقات میوه درخت واشنگتن تامین می شود، در دسترس است.

عنوان پروژه: کنترل بیولوژیکی حشره بدبوی قهوه ای با استفاده از Trissoicus japonicus
سازمان (ها): دانشگاه ایالتی اورگان
PI (s): کریس آدامز
بودجه FPC/PPC 2021-2022: 30550 دلار
مدت پروژه: 3 سال
حشره بدبوی مهاجم قهوه ای در همه ایالت ها به جز چهار ایالت آمریکا از جمله واشنگتن و اورگان گزارش شده است. اکنون در منطقه رشد مید کلمبیا ایجاد شده است و به عنوان یک تهدید بزرگ برای تولید میوه درختان ظاهر می شود و باعث آسیب اقتصادی به باغ های گلابی در آنجا می شود.

گلابی

اقدامات مکرر کنترل آفت‌کش‌ها، مورد نیاز برای حفاظت از میوه‌های درختی با ارزش در ایالات میانه آتلانتیک، برنامه‌های تاسیس شده IPM را مختل کرده و ناپایدار است.

یکی از امیدوارکننده‌ترین تاکتیک‌های کنترل، عامل کنترل بیولوژیکی Trissolcus japonicu، یک زنبور انگلی است که به تخم‌های BMSB حمله می‌کند. علیرغم وعده Tj ارائه کنترل زیستی موثر BMSB، چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد پتانسیل استقرار در باغ های گلابی PNW و بهترین روش معرفی این کنترل بیولوژیکی وجود دارد.
خدمات کنترل بیولوژیکی ارائه شده توسط دشمنان طبیعی بخش کلیدی مدیریت یکپارچه آفات گلابی در منطقه مید کلمبیا است. مشاوران زراعی برای تخمین جمعیت آفات ساختمانی و سطح کنترلی که می توان انتظار داشت، هم برای پسیل و هم دشمنان طبیعی جستجو می کنند.

نظارت در حال حاضر نیازمند زمان و تلاش قابل توجهی برای جمع آوری داده های کافی برای اطمینان در این تصمیمات است. علاوه بر این، این آستانه های NE مبتنی بر تجربه هستند و هر مشاور ممکن است آستانه خاص خود را برای تصمیم گیری در مورد نیاز یا عدم نیاز به اسپری داشته باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.