تونیک زنانه عمده پیرزنی را به دختر جوان 20 ساله تبدیل کرد

تفاوت نام تنها تفاوت بین پیراهن مردانه و تونیک زنانه عمده  نیست. بلوز می تواند جزئیات پیچیده و برش اصلی تر از پیراهن مردانه داشته باشد. این شور و نشاط در پارچه هایی که برای ساخت بلوز استفاده شده است نیز دیده می شود.

حتی اگر پیراهن‌های مردانه بیشتر و بیشتر بر روی تضادها، رنگ‌ها، متریال‌ها، طرح‌ها و طرح‌ها نقش می‌بندند، بلوزهای زنانه سنتی طولانی از پرداخت‌های پیچیده و اصلی دارند.

یقه‌های بلوز معمولاً پیچیده‌تر از پیراهن‌های مردانه هستند، چه از نظر شکل و چه در عناصری که آنها را تزئین می‌کنند. اما آنها صاف تر و کمتر سفت و سخت هستند.

در واقع، یقه‌های بلوز می‌توانند کدهای پیراهن مردانه را بگیرند و سپس یقه‌های سفت، نوک تیز، کم و بیش باز خواهیم داشت. اما آنها همچنین می توانند بسیار نرم تر و با لبه های گرد باشند. این سرهنگ کلودین معروف است. مردان اخیراً از این نوع یقه استفاده کرده اند و کلیشه های جنسیتی را شکسته اند.

تونیک

بلوزهای زنانه را می توان با یقه شال، یقه مائو، یقه اسکوت و بیشتر و بیشتر، به طور کلی بدون یقه تزئین کرد. عناصر تزئینی روی یقه نیز یکی از ویژگی هایی است که به شما امکان می دهد بلافاصله پیراهن زنانه را بشناسید. در واقع، گلدوزی، بدلیجات، زنجیر و سایر جواهرات اغلب یقه پیراهن زنان را تزئین می کنند.

آستین ها و سرآستین ها نیز در تشخیص سریع پیراهن مردانه از پیراهن زنانه اهمیت دارند. در واقع، مردان اغلب آستین های بلند یا احتمالاً آستین کوتاه دارند. سپس یک پیراهن خواهد بود. خانم‌ها بین آستین‌های بلند و کوتاه نیز انتخاب دارند، اما می‌توانند آستین‌های سه چهارم را نیز انتخاب کنند.

سرآستین‌ها اغلب در پیراهن‌های مردانه دقیق‌تر از پیراهن‌های زنانه هستند، زیرا پیراهن‌های مردانه هنوز در انحصار سرآستین فرانسوی هستند که با دکمه سرآستین بسته می‌شوند، تنها جواهراتی که مردان می‌پوشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.