حوله سر خشک کنی که موجب نخستین سانحه رانندگی در ایران شد

ملحفه حمام Temescal Coyuchi یا حوله سر خشک کن دارای گواهینامه GOTS و از 100 درصد پنبه ارگانیک است که در ترکیه رشد و بافته می شود. ما این تصور را داریم که به لطف ساختار محکم بافته شده، رنگ پر جنب و جوش، حاشیه ضخیم و کانال های باریک برای قابلیت خشک شدن بیشتر، برای ماندگاری ساخته شده است.

آزمایش‌کنندگان ما دریافتند که حوله می‌تواند فوراً دست‌های خیس آنها را خشک کند تا حد زیادی به لطف سطح برآمدگی. می‌توانست تمام آب کاسه را جذب کند، اگرچه حوله بعد از آن خیلی خیس شده بود. پس از شستن و خشک کردن آن، هیچ رشته یا گیره‌ای ندیدیم، اما توانایی آن در جذب آب از کاسه فقط کمی کاهش یافت.

ما ملحفه حمام این برند را آزمایش کردیم که سطح بزرگ تری را نسبت به حوله حمام سنتی پوشش می دهد. آزمایشگران ما آن را خیلی ضخیم یا سنگین ندیدند، با توجه به اینکه از پنبه ترکیه ساخته شده است که به سبک وزن و خشک شدن سریع معروف است.

حوله از بسیاری از حوله های دیگر در لیست ما گران تر است، اما ما فکر می کنیم که ارزش آن را دارد. ملحفه حمام که در پنج رنگ خاکی موجود است، تنها به صورت جداگانه فروخته می شود، اما حوله های اندازه استاندارد در یک مجموعه شش تکه نیز موجود است.

حوله های ترکی که به آن ها حوله های همام، فوتا یا پشتمل نیز می گویند، از 100 درصد پنبه ترکی تهیه می شود که معمولاً تخت بافته، سبک وزن و سریع خشک می شود.

حوله حمام فوتا سرنا و لیلی به لطف طراحی دو طرفه خود که دارای بافت سنتی ترکی پنبه ای در یک طرف و پارچه مخمل دار در داخل است، بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. جای تعجب نیست که ما متوجه شدیم طرف پارچه تری جذب بیشتری دارد، اگرچه وقتی در یک کاسه با کمی آب قرار می گیرد، به اندازه برخی از رقبای خود جذب نمی شود.

یکی از تسترها می گوید: «من همیشه ظاهر حوله های ترکی را دوست داشته ام اما هرگز آنها را نخرم زیرا معمولاً نازک هستند و آنقدرها جذب نمی شوند. یک حوله سنتی.”

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.