روکش گردو به اندازه و کیفیت بستگی دارد

ارزش دلاری یک درخت مغز گردو آذرشهر سیاه بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه و کیفیت روکش می تواند به هزاران دلار برسد. کارکنان خدمات درختی در بیشتر موارد درخت شما را می خرند تا بتوانند آن را قطع کنند تا گردو خوب از آن خارج شود.

اگر در حیاط خود دارید، آن را برش ندهید و به هیچ وجه به آن آسیب ندهید. آن را تحسین کنید و به دوستان خود اطلاع دهید که پول روی درختان رشد می کند.
چند سال پیش یکی برای اجاق هیزمی من یک توده مغز گردو خیس ۱۴۰۱ سیاه بریده شده به من داد.

قبلاً بریده شده بود و تنها کاری که باید انجام می دادم این بود که آن را تقسیم کنم. وقتی داشتم آن را می شکافتم، احساس بدی داشتم و وقتی به دانه های چوب و رنگ های زیبایی که در آن پیچیدند نگاه کردم، چند تکه را ذخیره کردم تا به آن نگاه کنم و بعداً صافی آن را احساس کنم.

چیزی که من ذخیره کرده بودم، این آدمک یک روز آن را برداشت و در آتشدان انداخت، اما مغز گردو پسر خوب سوخت. می‌دانم که ممکن است به آن توهین‌آمیز گفته شود، اما توده‌ی هیزم‌هایم کم‌رنگ می‌شد و آن را سوزاندم.

من شخصاً افراد زیادی را نمی شناسم که مبلمان مغز گردو اسرائیلی مشکی داشته باشند، اما اگر کسی را می شناسید، از نزدیک به رنگ ها، بافت و دانه آن نگاه کنید. شما آن را دوست خواهید داشت، به علاوه اینکه به صاحبش بگویید چقدر خوش شانس هستند به شما آسیبی نمی رساند.

 • منابع:
  1. Mark Daul provides an education on black walnut
 • تبلیغات: 
  1. آیا می دانستید که ارده کنجد غذای اصلی فضانوردان می باشد؟
  2. با استفاده از روش هایی در خانه اتومبیل خود را پولیش کنید
  3. چگونه به یک تاجر عالی تبدیل شویم!
  4. کشف قسمتی از اولین سیم ساخته شده توسط دانشند آلمانی!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.