ساخت دستگاهی که می توان بدون کمک آب ماهی سوف را در آن پرورش داد

اخیرا، نویسندگان مدل های بهینه سازی قطعی و تصادفی را برای مبل یافت آباد دستیابی به مدیریت مقرون به صرفه سیستم های آبزی پروری مصنوعی (استخرها) پیشنهاد کردند.

مدل‌های آن‌ها می‌توانند زمان باز کردن (توقف) بهینه را پیدا کنند که مقرون‌به‌صرفه‌ترین استراتژی مدیریت ماهی‌های آبزی‌پروری را ارائه می‌دهد.

با این حال، مدل‌ها فاقد یک عامل مهم در آبزی پروری منابع شیلات داخلی هستند که برخی از FCها مجبورند برداشت را برای فروش مدیریت کنند. مهم ترین هدف از برداشت غیرقابل فروش، آموزش اکولوژیک است.

در واقع، هر FC در ژاپن وظیفه حفاظت از محیط زیست ماهی سوف و حفاظت از محیط زیست و آموزش در اطراف رودخانه را دارد که در آنجا مجاز است.

ماهی

برخی از FC ها در ژاپن ماهی های آبزی پروری را برای جلسات مانکن بچه گانه تبادل آموزش اکولوژیکی که ساکنان محلی و فرزندانشان در مورد اکولوژی و محیط رودخانه های همسایه یاد می گیرند و از آنها لذت می برند، برداشت می کنند.

به عنوان مثال، ماهی های برداشت شده برای رقابت ماهی ها توسط فرزندان ساکنان محلی در جلسات تبادل استفاده می شود.

از طریق آموزش اکولوژیکی، FC ها در مورد ماهی هایی که پرورش می دهند و موجودات آبی که در رودخانه زندگی می کنند، آموزش می دهند.

در طول ارتباطات بین نویسندگان و یک FC در ژاپن طی لباس نوزادی سال‌های 2016-2017، متوجه شدیم که تأثیر آموزش زیست‌محیطی باید در مدل‌های بهینه‌سازی ماهی‌های آبزی‌پروری FCs در ژاپن در نظر گرفته شود، که در آن ماهی‌ها هم برای فروش و هم برای آموزش اکولوژیکی برداشت می‌شوند.

 • منابع:
  1. Stochastic optimization model of aquacultured fish for sale and ecological education
 • تبلیغات: 
  1. با اسفناج می توانید دندان های خود را سفید کنید
  2. کشف جسد زنی در کارگاه تولید دستگاه بسته بندی!
  3. آشپزی با تخمه آفتابگردان بجای ادویه در کباب استفاده کرد!
  4. خرید خرمامضافتی کارتنی ۱۲جعبه ای

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.