ساعت ست lond weil قابلیت پیش بینی زمان های آینده را دارد

آیا آداب ساعت وجود دارد؟ آیا قوانین آداب معاشرت وجود دارد که چگونه باید  ساعت ست lond weil خود را بپوشید یا نه؟ بدیهی است که قوانین واقعی در مورد اینکه چه کاری باید یا نباید انجام شود وجود ندارد، اما پیشنهاداتی برای انواع مختلف مناسبت ها وجود دارد.

بیایید با یکی از موضوعات کلاسیک شروع کنیم. آیا ساعت را باید روی مچ دست راست گذاشت یا چپ؟ در واقعیت، هیچ قانون ظرافتی وجود ندارد که بخواهد کرنوگراف‌ها را به جای دیگری از یک طرف بپوشند.

تمرین می گوید سمت چپ. احتمالاً منشأ را باید در اکثریت قریب به اتفاق راست دست‌های موجود و در نتیجه سهولت بیشتر پیچیدن ساعت با نگه داشتن آن روی مچ دست چپ، زمانی که ساعت‌ها روی سیم پیچی کار می‌کردند، جستجو کرد.

اکنون همه چیز در مورد ساعت های اتوماتیک متفاوت است، اما سنت استفاده از ساعت در سمت چپ بیشتر باقی مانده است. دلایل را باید در دلایل عملی جستجو کرد: داشتن دست راست آزادتر، جا گذاشتن در سمت راست برای سایر جواهرات و دستبندها، به ویژه برای زنان و غیره.

ساعت

 

چیزی که باید بر آن تاکید شود این است که آداب ساعت مچی شما را ملزم به انتخاب یک مچ بر مچ دیگر نمی کند. هر کسی آزاد است آن را در جایی که ترجیح می دهد بپوشد.

اما آیا قوانینی در مورد زمان استفاده از ساعت وجود دارد یا بهتر است آن را نپوشید؟ برای مردان، در واقع، نشانه های کلی در مورد ترکیب با لباسی که می پوشید وجود دارد.

در مناسبت‌های رسمی، مواردی که ظرافت در آنها ضروری است، ممکن است یک کد لباس برای آنچه مربوط به ساعت است نیز وجود داشته باشد.

آداب معاشرت تنها یک موقعیت را فراهم می کند که در آن پوشیدن ساعت مچی صراحتاً ممنوع است: هنگام پوشیدن کت دم. در این صورت، یک ساعت جیبی به سبک قدیمی، که بیشتر مربوط به لباس است، باید به ساعت مچی ترجیح داده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.