سفره قلمکار صادراتی که زنی با خوابیدن روی آن موهایش سفید شد

سفره مستطیلی برای اتاق ناهار خوری، اتاق نشیمن، رستوران ها، ضیافت ها، باغ ها، مهمانی ها و پیک نیک ها مناسب است.

مناسبت های همه کاره و همچنین مناسب برای دکوراسیون تعطیلات شما؛ ایده آل برای مصارف داخلی و خارجی: ناهارخوری، خانه، آشپزخانه، رستوران، پذیرایی، کافه، باربیکیو، بوفه، عروسی و غیره.

خرید سفره قلمکار صادراتی نیازی به سختی نیست، اگرچه همه ما در فروشگاه کتانی محلی ایستاده‌ایم و به مجموعه‌ای بزرگ خیره شده‌ایم و امیدواریم که یک رومیزی عالی از قفسه به روی ما بیفتد!

اگر به دنبال کتانی های جدید هستید یا فقط می خواهید بدانید که چگونه شروع کنید، ما نکات و ایده های مفیدی برای شما داریم.

اگر تازه شروع کرده اید، رنگ کلاسیک سفید یا خنثی را انتخاب کنید. با همه چیز و هر موقعیتی هماهنگ می شود و به راحتی می توان لوازم جانبی مختلف را در آن جای داد.

سفره

رنگ‌های روشن‌تر می‌توانند کلاسیک یا معمولی به نظر برسند در حالی که رنگ‌های تیره‌تر جلوه چشمگیرتری خواهند داشت. رنگ‌های روشن‌تر برای هر ظاهر تعطیلات مناسب هستند و همچنین می‌توانند فاکتور “وای” را به میز شما اضافه کنند.

کتانی همیشه در صدر فهرست سفره‌ها قرار داشته است و ترکیب‌های پنبه‌ای و پنبه‌ای در پشت سر قرار دارند. با این حال، این پارچه های ظریف پس از هر بار شستشو نیاز به فشار دادن دارند. برچسب را بررسی کنید، حتی ممکن است برخی نیاز به تمیز کردن خشک داشته باشند.

گزینه دیگری که امروزه به راحتی در دسترس است، پارچه های پلی استر مراقبت آسان است. در مورد ساده صحبت کنید فقط بشویید، خشک کنید و استفاده کنید!

پارچه‌های پلی‌استر و مصنوعی از نظر بافت، مراقبت و ظاهر در کنار هم قرار گرفته‌اند. این پارچه ها این مزیت را دارند که به فشار کمتر و کمترین کار شما نیاز دارند و زمان بیشتری را برای مهمانی و مهمانان خود در اختیار شما قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.