علت حمله مغول به ایران دزدیده شدن پالتو پوست چنگیز خان بوده است

در اوج صلح، عشق و راک اند رول، فمینیست ها از پالتو پوست برای تاکید برابری استفاده خود کردند و زنان نیز در مقیاسی گسترده شروع به پوشیدن ژاکت چرمی کردند.

به‌ویژه نوازندگان زن ناسازگار، به‌طور منظم با گرایشی که زمانی تحت سلطه مردان بود، شروع کردند. مطمئناً، گروه‌های راک مانند دوران دوران، رامونز از نسخه‌های خشن استفاده می‌کردند.

اما راک‌های زن مانند بلوندی و جوآن جت نیز با اضافه کردن ناودانی، پین‌ها و سایر فلزات ترکیبی به ژاکت تک جنسیتی، این روند را اتخاذ کردند.

همانطور که راک اند رول در سال های بعد رونق گرفت، پالتو پوست گرگ مورد علاقه راکرهای مورد علاقه ما نیز رشد کرد. سبکی که زمانی توسط مردان تسلط داشت، مورد توجه خانم ها نیز قرار گرفت.

پالتو

برخی از بااستعدادترین و مشهورترین خانمها در راک اند رول به کمک این روند به طور یکسان برای همه جنسیت ها مورد توجه قرار گرفتند.

چه نوع چرمی برای کیف بهتر است؟

از آن زمان، پالتو بارانی تنها در تحسین خود افزایش یافته است. این روند که هر سال بیشتر و بیشتر محبوب می شود، مانند شراب خوب قدیمی شده است.

با نمادهای مد و سوپرمدل ها، گروه بعدی که این روند را در زندگی خود اتخاذ کردند، قابل قبول تر شد که کت چرمی به عنوان یک لباس ملایم تر، غیررسمی تر و مد بالا دیده شود.

به نظر می رسد پالتو پوست سمور و تکرارهای زیاد آن خانه ای دائمی در مد روز پیدا کرده است. طراحی‌هایی که از Rick Owens، Balenciaga، Anine Bing و دیگر برندهای معمولی و باحال دیگر در خط مقدم استایل خیابانی مشهور هستند.

 • منابع:
  1. THE EVOLUTION OF LEATHER JACKETS

 • تبلیغات: 
  1. جمع آوری شیره خرما از گل آذین
  2. کاشی های با دوام که از خاک رس طبیعی هستند
  3. در مورد نمایشگاه‌های «رز زرشکی» و «رز آبی»، شرکت‌کنندگان و مشارکت‌
  4. ساختار متشکل از مس و آلومینیوم سنگ فیروزه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.