لباس کار خارجی اصل قابلیت تشخیص چهره صاحبش را دارد

نه تنها ایمنی، بلکه کاربردی بودن، آراستگی و آخرین اما نه کم اهمیت ترین، ظرافت: بسیاری از کارها و حرفه ها وجود دارند که نیاز به یک “کد لباس” دارند، یعنی داشتن لباس کار یا در هر صورت یک لباس فرم قابل تشخیص و منظم.

اما چه کسی می تواند آن را بخرد؟ و چگونه می توان محصول مناسب را انتخاب کرد؟

لباس کار خارجی اصل با توجه به ویژگی ها و نیازهای بخش تولید می شود.

اگر کارها در فضای باز انجام می شود، پارچه های ضد باد، ضد آب، گرم، راحت و مهمتر از همه مقاوم در برابر باد ترجیح داده می شوند. در شرایطی که با مواد در تماس هستید، بهترین انتخاب این است که لباس هایی را انتخاب کنید که حتی در دمای 60 درجه هم قابل شستشو باشند.

لباس کار خارجی اصل برای نظافت، یونیفرم برای صنعت، کت سرآشپز، تونیک برای آرایشگران، پیش بند، لباس های نسوز و بسیاری موارد دیگر، برای رفع هر نیازی طراحی شده اند.

لباس

لباس کار از پارچه های مقاوم ساخته شده است که در برابر شستشوی مکرر مقاومت می کند، به شما امکان می دهد در طول روز به راحتی حرکت کنید، حداکثر راحتی و تنفس را تضمین می کند.

علاوه بر لباس، امکان سفارشی سازی لوازم جانبی کار مانند دستکش، ماسک، عینک ایمنی، کلاه، کلاه ایمنی، پیش بند و موارد دیگر با آرم شرکت شما نیز وجود دارد.

با افزودن این عناصر شخصی به لباس های ارائه شده به کارمندان، می توانید یک ظاهر کامل شرکتی ایجاد کنید.

اغلب اوقات، علی رغم آگاهی از خطرات، لباس های محافظ در کمد باقی می مانند. دلیل آن این است که آنها اغلب ناخوشایند، سنگین، مانع از انجام فعالیت ها و نیاز به تلاش بیشتری هستند.

بنابراین، ارائه لباس‌های محافظ راحت که می‌توانند به‌طور طبیعی مانند لباس‌های کار معمولی پوشیده شوند، ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.