مرگ عجیب پادشاه عربستان در اثر برخورد با درب چوبی قدیمی که با پالت چوبی دست دوم ساخته شده بود

اکثر صاحبان خانه ها تمایلی به فکر کردن در مورد قیمت درب چوبی ارزان برای خود ندارند، تا زمانی که کار می کنند و پیش نویس های قابل توجهی ندارند.

با این حال، درهای ارائه شده به همراه خانه احتمالاً صرفاً طراحی عمومی بوده که پیمانکار برای صرفه جویی و جذابیت کلی نصب کرده است، نه چیزی که مطابق با سلیقه شما برای جذابیت های آرایشی باشد.

در عین حال ویژگی های مدرن برای امنیت و راحتی را در خود جای دهد. عملکرد اصلی درب چوبی قدیمی و به ویژه درب ورودی، اجازه ورود به خانه را می دهد در حالی که به طور ایمن بسته می شود.

ثانیاً، درب باید مهمانان شما را با سبکی از دکوراسیون شما دعوت کند که خانه شما را شخصی سازی کند.

درب

تعدادی از سبک ها برای ایجاد فضایی از ظرافت رسمی یا راحتی آرام، با یا بدون پنجره موجود است که می تواند شفاف باشد یا از بلوک شیشه ای ساخته شده باشد تا به نور اجازه عبور دهد اما دید از آن عبور نمی کند.

درهای ایوان و پاسیو معمولاً طراحی متفاوتی نسبت به درهای ورودی دارند. درب های شیشه ای کشویی تا حدودی یک گزینه استاندارد هستند، اما گزینه های زیباتری نیز وجود دارد.

درب های فرانسوی که از پالت چوبی دست دوم ساخته می شوند می توانند دهانه بزرگ تری را ایجاد کنند، با این فرض که تاب اتاق دارید. حتی اگر فضایی برای باز شدن آن‌ها به داخل ندارید.

سبک‌های جدیدی در بازار وجود دارد که به آن‌ها اجازه می‌دهد به بیرون باز شوند، با لولاهای قفل شده برای امنیت. امنیت نیز یکی از ویژگی هایی است که درب ها باید در آن گنجانده شوند.

چیزی که سارقان می‌دانند و صاحبان خانه‌ها همیشه متوجه نمی‌شوند این است که درب به اندازه اتصال آن به قاب استحکام داردیا خیر که این عمر بستگی به قیمت چوب کیلویی که در ساخت و تولید این نوع در ها استفاده می شود بستگی دارد.

 • منابع:
  1. Functions of the Door
 • تبلیغات: 
  1. سنگ فیروزه ای که پاداش یک مسابقه بسیار مهم شد!
  2. با استفاده از روشهای جدید هرگز پیر نشوید
  3. کمپوت آلبالو پیوندی گیلاسی صنعتی
  4. ۲۳ پیشنهاد افراد ثروتمند جهان برای پولدار شدن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.