مصرف چای 500 گرمی دوغزال توسط نماینده های مجلس ممنوع اعلام شد

چه مقدار چای 500 گرمی دوغزال می توانید در روز بنوشید؟ سه تا هشت فنجان چای سیاه در روز بهینه است. سه فنجان حداقل برای بهره مندی از مزایای نوشیدنی است. هشت فنجان حداکثر برای جلوگیری از اثرات کافئین تئین است.

اگر می خواهید از آن به شکل برگ های شل استفاده کنید، باید مقدار کمی آن را در یک فیلتر فلزی تزریق کنید. از آب جوش استفاده کنید و فیلتر را برای چند دقیقه بگذارید.

ساشه ها قطعا راحت تر هستند، اگرچه به شما اجازه نمی دهند مقدار مورد نظر را به خوبی مصرف کنید و در بسیاری از مخلوط ها و انواع موجود نیستند. در هر دو مورد، آب باید نزدیک به نقطه جوش باشد و انفوزیون باید حدود 2 دقیقه طول بکشد.

چای برگ باید در یک جعبه تیره هوادار، ترجیحا فلزی نگهداری شود. کیفیت آن نسبت به چای کیسه ای برتری دارد. می توانید آن را شیرین کرده و با یک تکه لیمو یا به سبک انگلیسی با یک قطره شیر میل کنید.

چای

تفاوت بین چای سیاه و چای سبز چیست؟ فرآوری متفاوت برگ ها رنگ و ویژگی های چای را تعیین می کند.

چای سیاه خشک شده، اکسید شده و گاهی اوقات تخمیر می شود و این باعث تیره یا سیاه شدن آن می شود و طعم خاص آن را می دهد. نسبت به انواع دیگر چای از نظر تئین غنی تر است زیرا تحت پردازش طولانی تری قرار می گیرد و همچنین محتوای تئین بالاتری به آن می دهد. برای این کار انرژی مشابه قهوه بدون اثرات منفی آن می دهد.

چای سبز تحت درمان مشابهی قرار نمی گیرد، فقط برای حفظ بهتر آن کمی خشک می شود. بنابراین رنگ سبز زیبای خود را حفظ می کند. بو و طعم آن گاهی یادآور زمین یا علف های بریده شده است. به دلیل فرآوری کوتاه، نسبت به چای سیاه، پلی فنل بیشتری دارد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.