نپوشیدن دمپایی روفرشی خرگوشی موجب اخراج دانش آموزی از مدرسه شد

روزی روزگاری زنان شیک پوش ترجیح می دادند بمیرند تا اینکه با دمپایی بیرون از خانه دیده شوند. دیگر نه، مد برای زمستان آینده نیز می گوید که بدون دمپایی هیچکس نیستی. اما مراقب باشید، قوانین دقیقی برای پوشیدن آنها بدون اینکه به نظر برسید از بیمارستان فرار کرده اند وجود دارد.

اما آیا با دمپایی روفرشی خرگوشی بیرون می روید؟ به نظر شما پوچ به نظر می رسد، اما روند فعلی پوشیدن دمپایی در خارج از خانه است

در حالی که شکاک ترین ها دماغ خود را بالا می برند، قربانیان مد قبلاً چندین جفت جمع آوری کرده اند. پیشنهادات طراحان در تفاوت های ظریف، مدل ها، شکل ها و پارچه های مورد استفاده متفاوت است. مسطح یا با گوه، خز یا ساتن، باز یا بسته، مهم این است که راحت باشند.

مد پوشیدن دمپایی دویدن های روزمره و همچنین پیاده روی های طولانی در تعطیلات را آسان تر می کند. مناسب برای روز و همچنین مناسب برای عصر.

کفش ها چیزهای زیادی در مورد شخصیت هر فرد می گویند. بنابراین، برای زنان، انتخاب بسیار گسترده تر می شود و آنها یک موضوع واقعی میل هستند.

دمپایی یا دمپایی‌های رایج‌تر از موارد ضروری برای این تابستان و بعد از آن هستند! اما آیا با دمپایی بیرون می روید؟

دمپایی

از Sienna Miller گرفته تا Chiara Ferragni افراد مشهور زیادی هستند که مدل پرینس تاون توسط گوچی را که توسط الساندرو میکله طراحی شده انتخاب کرده اند. او آنها را بسته، مدل سابوت، کاملاً نزدیک به زمین، در چرم پیشنهاد کرد. و برای کسانی که می خواهند جسورتر باشند، نسخه خز نیز وجود دارد!

شیک و شیک، آنها برای شهر نیز ایده آل هستند. اما مطمئناً انتخاب ارزانی نیست زیرا قیمت اولیه آن 550 یورو است. اما برای خزدارها به 795 یورو نیز می رسد.

ریحانا سه مدل دمپایی برای خط پنتی خود برای پوما ساخته است. در پلاستیک گلیتارا، با پاپیون ساتن و خز مصنوعی رنگی. قطعا ارزان تر است. از 40 یورو شروع می شود و حداکثر به 90 یورو می رسد.

آنها دمپایی های مناسبی برای کسانی هستند که هنوز کاملاً متقاعد نشده اند اما می خواهند تسلیم خرید شوند و با ترکیب ها سرگرم شوند. صورتی آب نباتی یا آبی بچه پرطرفدارترین رنگ ها برای این فصل هستند.

از سوی دیگر، Miu Miu آنها را در تن های روشن فیروزه ای و فوشیا با مهره های ظریف پیشنهاد کرده است. اما قیمت آنها حدود 790 یورو است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.