نگاه کردن به گیاهان آپارتمانی گلدار موجب افتادن مجری وسط برنامه زنده شد

اگرچه گیاهان آپارتمانی گلدار به عنوان گیاهانی که در ظروف رشد می کنند تعریف می شوند، اما در واقع نمی توان گیاهان داخلی را دقیقاً تعریف کرد. بسته به شرایط رشد، گیاهان را می توان در داخل یا خارج از خانه استفاده کرد.

مثلا؛ یک گیاه طبیعی در منطقه مدیترانه یا مورد استفاده در پارک ها و باغ ها، می تواند به عنوان یک گیاه سرپوشیده در گلدان یا ظرف در یک محیط رشد متفاوت مانند آنکارا استفاده شود.

گیاهان پیازدار مانند لاله و نرگس که به گل های باغچه معروف هستند را می توان در داخل گلدانی که با سنگریزه چیده شده است ارزیابی کرد.

با افزایش آسایش، مردم امروزی می توانند فضای زندگی خود را راحت تر گرم کرده و آنها را به سیستم های تهویه مجهز کنند. فضاهای مجهز، با وجود همه راحتی، باید محیط های کاملاً مصنوعی باشند که از فضای باز و طبیعت پاک شده باشند.

گیاهان رگه هایی از عناصر طبیعی را در فضاهایی که به طور مصنوعی ایجاد شده اند حمل می کنند. به عنوان عناصر مکمل دکوراسیون عمل می کند.

گیاه

در میان سطوح عظیمی مانند سازه های فولادی، شیشه و بتن ایجاد شده توسط تکنولوژی مدرن، گیاهان زنده ای که انعکاس طبیعت را حمل می کنند، جایگاه مهمی در سازماندهی داخلی دارند. تغییرات فصلی سال
زنده بودن آن در سرتاسر و رنگ‌های متنوع، با فرم‌های معماری و ویژگی‌های برگ، گل و ساقه، تحرک فضا را به ارمغان می‌آورد. با چیدمانی که با گیاهانی که در داخل خانه استفاده می‌شوند، با استفاده از رنگ، بو، فرم یا اندازه گیاه، فضایی جذاب‌تر و متفاوت‌تر به مکان می‌بخشد.

دستیابی به برخی عملکردها که با مواد بی جان با یک جسم زنده ساخته می شود، چشم انداز طبیعی را در داخل خانه زنده نگه می دارد. بسته به عملکرد فضا، گیاهان به دلیل داشتن ویژگی هایی مانند پنهان کردن اجسام ناخواسته در فضا و نرم کردن خطوط تیز، در چیدمان داخلی استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.