هواپیمای اسباب بازی جنگی که قابلیت تشخیص هویت اجساد را دارد

انتخاب بازی‌ها و اسباب‌بازی‌ها برای کودکان از نظر نحوه شکل‌گیری زندگی‌شان از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالی که ماجراجویی اسباب‌بازی مردم با جغجغه‌های مهره‌دار و رنگ‌های روشن آغاز می‌شود، آخرین اسباب‌بازی آنها اغلب دوچرخه است.

فرآیند از جغجغه تا هواپیمای اسباب بازی جنگی مانند یک دوره کارآموزی در بزرگسالی است. در این دوره، نقش هایی که کودک در بازی هایی که انجام می دهد، موقعیت های زندگی که در زندگی آینده خود خواهد گرفت.

اسباب‌بازی‌هایی که او استفاده می‌کند مستقیماً بر نحوه استفاده او از ابزار و تجهیزاتی که در زندگی‌اش با آن‌ها روبه‌رو می‌شود تأثیر می‌گذارد. اگر بگوییم نحوه استفاده او از دوچرخه در کودکی تعیین می کرد که وقتی بزرگ شد چگونه از ماشین استفاده کند، اشتباه نمی کنیم.

بنابراین، ما باید به بازی ها و اسباب بازی ها اهمیت دهیم. «بازی فعالیت‌هایی است که کودکان معمولاً برای سرگرمی انجام می‌دهند و به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا بدون توجه به عواقب آن، از طریق تجربیات خود درباره جهان بیاموزند.»

اسباب بازی

می توانیم بگوییم اسباب بازی هر وسیله ای است که کودکان در حین داشتن این تجربه از آن استفاده می کنند. اسباب بازی ها نقش بسیار مهمی در رشد اجتماعی، جسمی و ذهنی کودکان دارند.

از این منظر، برای رشد فردی کودک، انتخاب بازی هایی که کودکان انجام می دهند و اسباب بازی هایی که استفاده می کنند، بسیار مهم است.

بچه ها بیشتر می خواهند بازی هایی را انجام دهند که مورد علاقه شان است و مهارت هایشان با تاثیر بازی هایی که انجام می دهند رشد می کند. مهمترین جزئیاتی که در اینجا باید به آن توجه کرد این است؛ این واقعیت است که علایق می توانند با عوامل زیادی تغییر کنند و توانایی ها نیز می توانند رشد کنند.

اگرچه بسیاری از ویژگی های ما ذاتی هستند، اما این ویژگی ها را می توان از طریق یادگیری و تجربه نیز توسعه داد.

دانشمند مشهور آمریکایی، جان برادوس واتسون، در این مورد: “دوجین کودک سالم و خوش فرم را به من بدهید تا تربیت کنم. صرف نظر از حرفه و نژاد اجدادشان، من هر یک از آنها را بدون توجه به استعدادهایشان برای شما انتخاب خواهم کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.