پارچه مبلی مخمل طرح داری که صافی کف پا را از بین می برد

پارچه اثاثه یا لوازم داخلی ضخیم، سنگین است و می تواند سفت به نظر برسد.

این سفتی یک عنصر کلیدی در موفقیت پارچه مبلی مخمل طرح دار به عنوان یک ماده روکش است. برخلاف انسان ها، مبلمان نیازی به خم کردن عضلات یا حرکت ندارند. تنها چیزی که به آن نیاز دارد، پارچه ای است که به اندازه کافی محکم باشد تا شکل خود را حفظ کند و از ریزش مواد جلوگیری کند.

متریال مورد استفاده برای اثاثه یا لوازم داخلی دارای تعداد نخ بالایی است و معمولاً محکم بافته می شود. هر دوی اینها پارچه را انعطاف پذیر و ماندگار می کند. آنها همچنین به این معنی هستند که پارچه انتخاب خوبی برای لباس یا ملافه نیست. خیلی خشن، سفت و ناراحت کننده خواهد بود.

همچنین متوجه خواهید شد که جنس اثاثه یا لوازم داخلی رنگ ثابتی دارد و هر طرح یا نقشی در پارچه بافته شده است، نه اینکه روی سطح چاپ شود. دلیل بسیار خوبی برای این وجود دارد. الگوی روی کاناپه شما باید ثابت بماند، نه اینکه وقتی روی آن می‌نشینید روی آن ساییده شود.

پارچه

در اصل، منسوجات مناسب برای اثاثه یا لوازم داخلی شامل پارچه‌های پنبه‌ای ضخیم با طرح‌های ملیله‌ای پیچیده بود. خانواده های ثروتمندتر می توانستند چرم، مخمل و حتی شنل را بخرند.

این روزها، به لطف معرفی الیاف مصنوعی، انتخاب پوشش ها بسیار زیاد است. می توانید از انواع مواد جین سنگین، الفین، پلی استر و حتی ترکیبی از الیاف مختلف استفاده کنید. تا زمانی که منسوجاتی که انتخاب می کنید برای استفاده در اثاثه یا لوازم داخلی درجه بندی شده باشد، شما خوب هستید!

از آنجایی که انواع مختلفی از پارچه های مبل وجود دارد، ما لیستی تهیه کرده ایم تا بتوانید مزایا و معایب آنها را ببینید.

اگرچه همه این پارچه‌ها را می‌توان برای لباس، ملافه یا حتی هر دو استفاده کرد، اما ما فقط روی گزینه‌های تعداد نخ‌های بالاتر تمرکز می‌کنیم. یا، به طور خاص، بافت های درجه بندی شده برای اثاثه یا لوازم داخلی.

پارچه ها دارای طیف وسیعی از وزن ها، بافت ها و بافت ها هستند. همه آنها برای پوشاندن کاناپه ها ایده آل نیستند. این لیست به شما کمک می کند تا تشخیص دهید کدام فیبر برای شرایط شما مناسب است. اما، قبل از خرید پارچه، باید مناسب بودن پارچه را با خرده فروش بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.