کفش مردانه اسپرت که موجب برگرداندن حافظه پیرمرد 80 ساله آلزایمری شد

چه دونده باشید، چه یک ورزشگاه معمولی یا هر دو، به تجهیزات مناسب نیاز دارید تا در تلاش های شدیدتان از شما حمایت کند و در بهترین حالت ممکن احساس کنید.

اما طیف گسترده ای از  کفش مردانه اسپرت ارائه شده در بازار لزوماً به شما کمک نمی کند تا مشخص کنید کدام مدل برای هر فعالیتی مناسب است.

گرفتن راحت ترین کفش ورزشی در هنگام خروج می تواند وسوسه انگیز باشد، اما پوشیدن کفش نامناسب برای تمرین می تواند خطر آسیب دیدگی شما را افزایش دهد.

اگرچه کفش‌های تمرینی متقاطع و کفش‌های دویدن شباهت‌هایی دارند، کفش‌های دویدن سطح بالشتک مورد نیاز برای مسافت‌های طولانی را فراهم می‌کنند، در حالی که کفش‌های تمرینی امکان حرکت تنوع بیشتری را دارند. در اینجا نحوه انتخاب مدل کفش مناسب برای تمرین بعدی خود آورده شده است.

دویدن فواید زیادی برای سلامت جسمی و روحی دارد، به عنوان مثال از نظر کاهش اضطراب یا افزایش ظرفیت ریه. اما برخورد مکرر پاهای شما بر روی زمین نیز می تواند در صورت عدم استفاده از تجهیزات مناسب به بدن شما فشار وارد کند و منجر به آسیب شود.

کفش

کفش‌های دویدن برای جذب شوک و تقویت حرکت رو به جلو طراحی شده‌اند، در حالی که همچنان سبک وزن هستند تا شما را بر فراز جاده یا مسیر پرواز نگه دارند.

آنها در زیره میانی بالشتک بیشتری دارند و نسبت به کفش های آموزشی از قوس بیشتری پشتیبانی می کنند. و می تواند از شما در برابر آسیب های ناشی از استفاده بیش از حد مانند شکستگی های استرس محافظت کند.

ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما کفش های مخصوص دویدن به طور خاص برای دویدن طراحی شده اند، بنابراین هنگام دویدن باید آنها را بپوشید.

تنها استثنا: اگر مسافت های کوتاه را روی تردمیل بدوید تا قبل از جلسه تمرین با وزنه بدن خود را گرم کنید، می توانید کفش های کراس تمرینی خود را بپوشید.

اگر مسافت های طولانی تری را در جاده یا روی تردمیل می دوید، یک جفت کفش دویدن جاده ای سبک انتخاب کنید. اگر در فضای باز می دوید، باید یک جفت کفش دویدن دنباله دار انتخاب کنید، که محافظت بیشتری در زمین های ناهموار ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.