کیف دستی چرم دست دوزی راز قتل پدری به دست فرزندانش را افشا کرد

یک انتخاب خوب چرم برای کیف دستی چرم دست دوز چگونه به نظر می رسد و در حال حاضر چه روندی دارد، به خصوص در بین طیف وسیعی از کیف های دستی چرم با کیفیت؟

بدیهی است که در سلیقه ها و رنگ هایی که همه ترجیح می دهند، ذهنیت زیادی وجود دارد، بنابراین در اینجا بحثی در مورد تحمیل این یا آن معیار انتخاب وجود ندارد، بلکه پیشنهاد، پیشنهاد یا نشان دادن روکش های چرمی جالب به دوستداران کیف، مردانه یا زنانه وجود دارد. ویژگی های واقعی برای کیف یا کیف پول.

از آنجایی که انتخاب چرم های مختلف برای کیف ها عالی است، مارک های متعدد و بهترین نسخه ها همیشه برای عموم مردم شناخته شده نیستند، که باعث شرمساری است زیرا جذاب است.

بنابراین صحبت کردن در مورد آن راه خوبی برای برانگیختن کنجکاوی شما، تکمیل فرهنگ شخصی خود و استفاده مناسب از آن در خرید بعدی کیف خوب یا گفتگو با دوستان در مورد این موضوع است.

کیف

چرم های مختلف در نظر گرفته شده برای کیف را می توان در سه دسته اصلی ارائه کرد:

1) منشاء حیوانی: این اولین تمایز عمده است. هر حیوان دارای چرم با ویژگی های خاص است که ویژگی های مکانیکی، ظاهر درم و ارزش نسبی منبع بسته به نادر یا رایج بودن آن است.

2) پایان: ظاهر نهایی بافت بسیار مهم است. پوست خام توسط افراد حرفه ای تهیه می شود که دانش آنها شامل استفاده از این پایه برای دادن جنبه های مختلف به لطف تکنیک های اجدادی یا بسیار مدرن تر است.

برخی از چرم‌های طبیعی باکیفیت کمی اصلاح شده‌اند در حالی که برخی دیگر کم و بیش برای به دست آوردن جلوه‌های دانه‌دار، رگه‌دار، ساختار یافته، صاف یا چاپ شده کار می‌شوند.

3) رنگ: باز هم این نکته مهمی است زیرا رنگ به خودی خود جهانی است که امکانات زیادی را ارائه می دهد. برخلاف تصور رایج که کیف را فقط در رنگ خنثی می بینند، سایه های رنگ کیف امروزه غنی و بی نهایت است.

حرفه ای ها وظیفه دارند سایه های سفارشی یا چاپ های ابریشمی را برای رضایت هر مشتری یا برند تولید کنند، بنابراین انتخاب های متنوعی را ایجاد می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.